Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: none
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: High
ku: بەرز

en: Count
ku: ژمارە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Next steps
ku: هەنگاوەکانی داهاتوو
