Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Priority
lv: Prioritāte

en: none
lv: neviens

en: Top
lv: Augša

en: High
lv: Augsts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Count
lv: Skaits

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Full
lv: Pilns

en: Sources
lv: Avoti

en: Today
lv: Šodien

en: Standard
lv: Standarta

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: Next steps
lv: Nākamie soļi
