Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Today
my: ယနေ့

en: Standard
my: စံ

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Next steps
my: နောက်တစ်ဆင့်
