Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Priority
oc: Prioritat

en: none
oc: pas cap

en: Top
oc: Naut

en: High
oc: Nauta

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Count
oc: Descompte

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Full
oc: Complet

en: Sources
oc: Fonts

en: Today
oc: Uèi

en: Standard
oc: Estandard

en: Next steps
oc: Passes seguents
