Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: none
pt: nenhum

en: Top
pt: Topo

en: High
pt: Alta

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Count
pt: Contagem

en: sources
pt: fontes

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Full
pt: Completo

en: Sources
pt: Fontes

en: Today
pt: Hoje

en: Standard
pt: Padrão

en: Simple
pt: Simples

en: Report settings
pt: Definições do relatório

en: Next steps
pt: Próximos passos

en: found
pt: encontrado
