Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Top
te: పైన

en: High
te: ఎక్కువ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Count
te: లెక్క

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Full
te: పూర్తి

en: Sources
te: మూలాలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Next steps
te: తర్వాతి అంచెలు
