Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: none
bn: একটিও নয়

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Sources
bn: উৎস

en: Today
bn: আজ
