Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: none
el: κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: High
el: Υψηλό

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Full
el: Πλήρες

en: Sources
el: Πηγές

en: Today
el: Σήμερα

en: Standard
el: Βασικό

en: Simple
el: Απλό

en: Report settings
el: Ρυθμίσεις αναφοράς

en: Next steps
el: Επόμενα βήματα

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
el: Ένα έγκυρο αναγνωριστικό ιδιότητας ιστού του Google Analytics διακρίνει σε κεφαλαία-πεζά και είναι της μορφής UA-xxxxxxx-yy.
