Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: none
fil: wala

en: High
fil: Mataas

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda

en: Sources
fil: Mga pinagmulan

en: Standard
fil: Karaniwan
