Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: none
jv: ora ana

en: Top
jv: Ndhuwur

en: High
jv: Dhuwur

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Count
jv: Jumlah

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Sources
jv: Sumber

en: Today
jv: Dinā iki

en: Standard
jv: Standar

en: Next steps
jv: Langkah lanjuté
