Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: none
az: yoxdur

en: High
az: Hündür

en: Keywords
az: Açar söz

en: Count
az: Say

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Full
az: Tam

en: Standard
az: Standart
