Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Priority
ro: Prioritate

en: none
ro: nimic

en: Top
ro: Sus

en: High
ro: Ridicată

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Count
ro: Contor

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Full
ro: Complet

en: Sources
ro: Surse

en: Today
ro: Azi

en: Report settings
ro: Opţiuni rapoarte

en: Next steps
ro: Pașii următori
