Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Priority
ru: Приоритет

en: none
ru: нет

en: Top
ru: Вверху

en: High
ru: Высокий

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Count
ru: Количество

en: sources
ru: Источники

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Full
ru: Полный

en: Sources
ru: Источники

en: Today
ru: Сегодня

en: Standard
ru: Стандарт

en: Simple
ru: Простой

en: Report settings
ru: Настройки отчётов

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Visits
ru: Посещения

en: SEO Tools
ru: SEO-инструменты

en: Referrers
ru: Реффералы

en: Next steps
ru: Следующие шаги

en: Bounce Rate
ru: Показатель отказов

en: Pageviews
ru: Просмотры страниц

en: Goals
ru: Цели

en: found
ru: найден

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
ru: Правильный идентификатор Google Analytics чувствителен к регистру и имеет формат UA-xxxxxxx-yy.
