Drupal SEO Tools (7.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: none
uk: немає

en: Top
uk: Зверху

en: High
uk: Високий

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Count
uk: Лічильник

en: sources
uk: джерела

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Full
uk: Повністю

en: Sources
uk: Джерела

en: Today
uk: Сьогодні

en: Standard
uk: Стандарт

en: Simple
uk: Просте

en: Report settings
uk: Налаштування звітів

en: report
uk: звіт

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Visits
uk: Відвідування

en: SEO Tools
uk: Seo-Інструменти

en: Referrers
uk: ðÏÓÉÌÁÎÎÑ

en: keywords
uk: ключові слова

en: Next steps
uk: Наступні кроки

en: Bounce Rate
uk: Показник відмов

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок

en: found
uk: знайдено

en: Page views
uk: Перегляди сторінок

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
uk: Правильний ідентифікатор Google Analytics чутливий до регістру і має формат у вигляді UA-xxxxxxx-yy.
