SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: cron
de: Cron

en: Site URL
de: Site-URL

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Admin
de: Administrator

en: Chart width
de: Diagramm-Breite
