SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: cron
fi: cron-ajastin

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Admin
fi: Ylläpito
