SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: cron
kn: ಕ್ರಾನ್

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
