SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отменить

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Admin
ru: Админ

en: This site
ru: Этот сайт
