SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: cron
sv: schemalagda aktiviteter

en: Admin
sv: Administrera

en: Chart width
sv: Bredd på diagram
