SEO Watcher (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Cancel
uk: Відмінити

en: cron
uk: планувальник

en: Drupal
uk: Друпал

en: Site URL
uk: Адрес сайту

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Admin
uk: Адмін

en: This site
uk: Цей сайт
