Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Newsletter
am: መጽሄት
