Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?
