Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ
