Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?
