Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Mail
da: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev
