Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Mail
de: E-Mail

en: Are you sure you want to delete %title?
de: Möchten Sie %title wirklich löschen?

en: 5 minutes
de: 5 Minuten

en: 1 minute
de: 1 Minute

en: Sequences
de: Sequenzen

en: Sending interval
de: Ausgabenintervall
