Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο
