Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?
