Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Mail
es: Correo

en: Are you sure you want to delete %title?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar %title?

en: 5 minutes
es: 5 minutos

en: 1 minute
es: 1 minuto

en: Newsletter
es: Boletín
