Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Sending interval
gl: Intervalo de envío
