Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: 5 minutes
hr: 5 minuta
