Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Mail
ja: メール

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: 1 minute
ja: 1分

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Sending interval
ja: 送信の間隔
