Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Mail
jv: Surat

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: 1 minute
jv: 1 menit
