Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Mail
lt: Paštas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis
