Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Mail
nl: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief
