Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
