Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Mail
pt: Correio

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar %title?

en: 1 minute
pt: 1 minuto
