Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Mail
ru: Почта

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Newsletter
ru: Рассылка
