Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Mail
sv: E-post

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev
