Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Mail
uk: Пошта

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Sequences
uk: Послідовності
