Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Mail
af: E-pos

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Newsletter
af: Nuusbrief
