Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?
