Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Mail
be: Пошта

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: 1 minute
be: 1 хвіліна
