Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
