Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Mail
ca: Correu

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Newsletter
ca: Butlletí
