Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Mail
cs: E-mail

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Newsletter
cs: Věstník
