Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Mail
et: E-post

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Newsletter
et: Uudiskiri
