Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Newsletter
fi: Uutiskirje
