Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Mail
he: מייל

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Newsletter
he: ניוזלטר
