Sequenced newsletter (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Mail
hu: Levél

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Newsletter
hu: Hírlevél
